Ana Sayfa
KUZEY KIBRIS KAMPUSU

ODTU Mezunlari Cevrim Ici Bulusuyor!

Değerli Mezunlarımız,

“ODTÜLÜ’ler Her Yerde Hep Birlikte” sloganı ile gerçekleştirmeyi istediğimiz çevrim içi buluşmamız için geri sayıma başladık.

25 Eylül Cumartesi günü saat 18:00’de ODTÜ YouTube kanalından canlı yayınlanacak etkinliğimiz için hazırlıklarımız devam ediyor. Uzun bir aradan sonra çevrim içi de olsa siz değerli mezunlarımız ile bir araya geleceğimiz günü heyecanla bekliyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız pek çok Mezunlar Günü kutlamalarında olduğu gibi bu yılki etkinliğimizde de bizi yalnız bırakmayan öğrenci ve mezun topluluklarımız hazırladıkları gösterileri ile bizlerle birlikte olacaklar. İki saatlik programımız sırasında, değerli konuşmacı ve konuklarımızın yanı sıra, ODTÜ Rektörlük Korosu ve Klasik Türk Müziği Topluluğu Mezunları ile Jazzberry Tunes’dan müzik dinletileri, dans gösterileri, yarışma ve hazırladığımız sürprizlerle sizlere keyifli bir buluşma yaşatmak istiyoruz.

Program detaylarını ve yayını izleyebileceğiniz YouTube bağlantısı ile ilgili bilgileri ilerleyen günlerde sizler ile paylaşacağız. Duyurulardan ve faaliyetlerimizden haberdar olmak isterseniz, Mezunlar Ofisi internet sayfasını ziyaret edebilir ( https://mezun.metu.edu.tr/), ODTÜ kurumsal sosyal medya hesaplarını takip edebilir, internet sayfamızın iletişim bölümünde yer alan (https://mezun.metu.edu.tr/iletisim/) mail listelerine kayıt olabilir ya da LinkedIn platformunda yer alan ODTÜM grubumuza (https://www.linkedin.com/groups/12478875/)Üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

ODTÜ Mezunlar Ofisi