Ana Sayfa
KUZEY KIBRIS KAMPUSU

Misafirhane

Misafirhane İle İlgili Bilgiler

Misafirhanede kahvaltı hizmeti verilmekte olup kahvaltı ücreti konaklama ücretine dahildir. Yemek servisi yapılmadığından misafirlerimiz Kampus içerisinde yer alan kafeterya ve kantinlerden yararlanabilirler.

Yeme – içme olanaklarına ilişkin ayrıntılı bilgi için Alışveriş & Yemek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen Misafirhane E-kılavuzu'nu inceleyiniz.

Rezervasyon ve Konaklama Kuralları

Rezervasyon için tüm misafirlerin,

Misafirhane Rezervasyon Formu'nu doldurmaları gerekmektedir.

Müracaat  sırasında istenilen tarihler ve oda sayısı ile misafirlerin ad ve soyadları elektronik  form üzerinde bildirilmelidir. Ayrıca, ücret kategorisini doğru belirleyebilmek  açısından, ODTÜ ile olan ilişki de belirtilmelidir. Gerektiğinde, bu ilişkinin  belgelenmesi istenebilir.

Telefonla müracaat kabul edilmemektedir. Misafirhane rezervasyon talebi  rezervasyon tarihinden en fazla 30 gün önce yapılabilir. Başvurulara 48 saat  içerisinde tarafımızdan geri dönüş yapılacaktır. 

Misafirhanemiz Covid-19 nedeni ile kapalıdır, rezervasyon alınmamaktadır.

Not:

* Odalara, konuk misafirler dışında herhangi başka birinin (akraba, arkadaş, öğrenci, v.b.) girmesi ve konaklaması kesinlikle yasaktır.
* ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu öğrencilerinin misafirhanede konaklamaları yasaktır.
* 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır.
* Odaya giriş: 14:00.
* Odadan çıkış: en geç öğlen saat 12:00.
* Kahvaltı hizmeti sabah 08:00 – 10:00 saatleri arasında verilmektedir.

İdarece yatırılması istenen ücretin tamamı bir defada aşağıda belirtilen hesaba yatırılmalı, dekont e-mail veya fax ile tarafımıza iletilmelidir. Rezervasyon teyidi, ödeme belgesinin tarafımıza ulaştırılmasından sonra sonuçlandırılacaktır. Provizyon süresi (48 saat) sonunda yapılacak yatırım veya geribildirim geçerli olmayacak ve rezervasyon kabul edilmemiş sayılacaktır.