Ana Sayfa
"BİZLER DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ"

Odtü'de Şenlik Var

 

ODTÜ KUZEY KIBRIS KAMPUSU

10. BAHAR ŞENLİĞİ PROGRAMI
(12-14 Mayıs 2017)
12 Mayıs Cuma
12.00 – 19.00 Topluluk Etkinlikleri

Etkinlik saatleri için  tıklayınız.
Türk-Alman İletişim Topluluğu – Alman Waffle, Fransız Krep & İspanyol Tortellini Satışı
RadyoODTÜ – Tut Getir Kap Götür
Atatürkçü Düşünce Topluluğu – Bilgi yarışması
Women in Business Club – Neon Boyalarla El Boyama
IEEE – Arduino, Bisikletle Enerji Üretimi
Havacılık ve Uzay Topluluğu – Astronout Cut Out, Wing
Ekonomi ve Finans Topluluğu – Langırt Turnuvası
TEDX – Girls Football Match
Association for Computing Machinary – 3D Led Küp Tanıtımı, Arduiro üzerinde Mario oyunu,Mekanik projeleri tanıtımı
Türk-Japon İletişim Topluluğu – Origami, Shoudo
Toplum Gönüllüleri Topluluğu – Before I Die
Değişim ve Toplumsal Farkındalık Topluluğu – Pankart Hazırlama
Müzikal Topluluğu – Karaoke
Müzik Topluluğu – Sahnecik
STEM Society – Rube Goldberg Machine  

17.30 – 18.30 Ana Sahne Komite Müzik Programı
20.00 – 20.10 Halk Bilimi Topluluğu Dans Gösterisi 
20.15 – 21.00 Müzik Topluluğu Konseri (Wind Up Clocks)
21.15 – 22.00 Doğu Akdeniz Üniversitesi Konseri
22.30 – 01.30 Konser:  Nafiz Dölek ve After Party RadyoODTÜ

13 Mayıs Cumartesi
12.00 – 19.00 Topluluk Etkinlikleri

Etkinlik saatleri için tıklayınız.    
IEEE – Bisikletle Enerji Üretimi, Strafordan Yapı Workshop, Ardunio ile Oyun, Kartondan Hidrolik Güçle Çalışan Robotik Kol
Atatürkçü Düşünce Topluluğu – Bilgi yarışması
ASME – Water Rocket Design, Kite Build and Fly Competion, Egg Drop Challenge
RadyoODTÜ – Topluluğu Sandalye Kapmaca, Tut Getir Kap Götür, İçecek Pong, Çarpışan Balonlar
Kültür Edebiyat ve Düşünce Topluluğu – Şiir Duvarda, Anı Ağacı
KTMT – Yakan Top Oyunu
Fantastik Kurgu Topluluğu – Treasure Hunt
Kariyer ve İşletme Topluluğu – Liderlik Oyunları
Women in Business Club – Neon Boyalarla El Boyama
Association for Computing Machinery – Drone Uçuş Deneyimi, Uydu Projesi Tanıtımı
Psikoloji Topluluğu – Yüz Boyama Etkinliği
Havacılık ve Uzay Topluluğu – Astronout Cut Out,Wing
METU NCC SURVIVOR
Sualtı Topluluğu – WATER WARS
TEDX – Girls Football Match
Process Topluluğu – Limbo Yarışması
Türk-Japon İletişim Topluluğu- Koinobori, Uçurtma Yapımı
Toplum Gönüllüleri Topluluğu – Before I Die
Müzikal Topluluğu – Karaoke

17.30 – 18.30 Ana Sahne Komite Müzik Programı
19.30 – 20.30 Dans Topluluğu ve Halk Bilimi Topluluğu Dans Gösterileri
20.45 – 22.00 Müzik Topluluğu Konseri (Division 6)
22.00 – 23.30 Konser: Aydın Kurtoğlu  
00.00 – 01.30 DJ Performans: Bangla Decks

 

14 Mayıs Pazar
12.00 – 19.00 Topluluk Etkinlikleri

Etkinlik saatleri için tıklayınız  
Atatürkçü Düşünce Topluluğu – Bilgi yarışması
IEEE – Drone Uçuşu, Kartondan Hidrolik Güçle Çalışan Robotik Kol, LAN Party
RadyoODTÜ – Sandalye Kapmaca, Tut Getir Kap Götür, Su Balonu, Limbo
Kültür Edebiyat ve Düşünce Topluluğu – Şiir Duvarda, Anı Ağacı
Association for Computing Machinery – VR Deneyimi, Elektrikli Araba Tanıtımı
Havacılık ve Uzay Topluluğu – Rocket Workshop
Ekonomi ve Finans Topluluğu – Langırt Turnuvası
TEDX – Girls Football Match
Türk-Japon İletişim Topluluğu – Origami, Chopstick ile Yemek Yeme Yarışması
Toplum Gönüllüleri Topluluğu – Before I Die
Değişim ve Toplumsal Farkındalık Topluluğu – Ön Yargı Duvarı, Gökkuşağı Pasta Satışı
ISA – Colors of Spring ’17
Müzik Topluluğu – Sahnecik
STEM Society – Spaghetti Bridge

17.30 – 18.30 Ana Sahne Komite Müzik Programı 
19.00 – 20.00 Müzik Topluluğu Konseri (Dungeon Meister)
20.00 – 21.30 O SES ODTÜ
22.00 – 00.45 Konser: P!İZ

Kuzey Kıbrıs Turkcell ana Sponsorluğunda