Ana Sayfa
KUZEY KIBRIS KAMPUSU

Bireysel Psikolojik Danışma

BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMA

Bireysel psikolojik danışma nedir?

Bireylerin kendilerini daha iyi tanımalarına, davranışlarını anlamalarına ve kendilerini geliştirmelerine yardım eden; karşılaştıkları akademik, kişisel ve sosyal problemleri ile baş etme becerilerini kazanmalarını amaçlayan, psikolojik danışman ve birey arasında birebir gerçekleşen ve  gizlilik esasına dayalı bir süreçtir.

Bireysel psikolojik danışma yardımı almak ne işime yarar?

Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik konularda, objektif bir bakış açısına, dinlenilmeye ve farklı yollar bulmaya ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Bu dönemlerde, gelişiminizi ilgilendiren konuları ve kişisel sorunlarınızı güvenli bir ortamda, bu alanda profesyonel olan bizlerle konuşabilirsiniz.

Bireysel psikolojik danışma ne kadar sürmektedir?

Bireysel psikolojik danışma görüşmelerinin süresi ve sıklığı, ihtiyaca ve koşullara göre değişiklik göstermektedir.

Bireysel psikolojik danışma yardımını nasıl alabilirim?

Bireysel psikolojik danışma almak için Başvuru Formları sayfasında bulunan Bireysel Psikolojik Danışma Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak gönderebilirsiniz. Başvuru formunuzu aldıktan sonra görüşme gün ve saati sizlere e-posta aracılığıyla bildirilmektedir. İlk randevunuz en kısa sürede verilmeye çalışılmakla birlikte yoğunluğa bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir.