Ana Sayfa
KUZEY KIBRIS KAMPUSU

Öğrencilerimize Mesaj

Öğrencilerimize Mesaj

Sevgili Öğrencilerimiz, 

ODTÜ’nün yıllardır bağlı olduğu ilkelerine paralel olarak sizlerin belli bir dil seviyesine ulaştığınızdan emin olarak bölümlerinize başlamanız için mevcut imkanları sizlere en uygun şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda ders materyallerini sizlere kolaylıkla erişilebilir biçimde ulaştırmak için esas olarak odtuclass uygulamasını kullanmanın yanısıra birçok ek materyali size bizler tedarik ediyoruz. Sizler için büyük özveri ve ayrıntılı çalışmalar ile hazırlanan tüm olanaklardan mümkün olduğunca fazla faydalanmanızı öneririz.

Lütfen size sunulan tüm kaynaklardan sizlere uygun olanları seçin, zamanınızı makul bir biçimde, gerçekçi hedefler belirleyerek, kendi biyolojik ritminize uygun olarak planlayın ve bu planınızı uyguladığınızdan emin olun. Ekstra yardıma ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda öğretmenlerinize danışmaktan lütfen çekinmeyin. Ayrıca binamızın zemin katındaki Bireysel Çalışma Merkezine giderek ve öğretmenlerinizin ofis saatlerine katılarak da destek alabilirsiniz. Ancak en önemlisi sağlığınıza çok dikkat edin.

Saygılarımızla, 
Yabancı Diller Okulu